Hakkımızda

 

2019 yılından kurucusu Eren Mecihan ve  Savaş Bayrak tarafından yönetilen Ersa Dental . Dünya’nın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve sağlık alanında belirlenmiş uluslararası standartlarla tam uyum içerisinde hizmet veren bir diş sağlığı kurumudur. Bu hizmet kalitesine ulaşmak ve başarıyı sürekli kılmak adına teknolojik gelişmelerin hemen adapte edilerek çağdaş ve güncel tutulan bir alt yapı ve alanlarındaki yenilikleri sürekli takip ederek uzmanlıklarını geliştiren bir ekip ile çalışmalarına devam ediyor.

 

ADRES : PINARTEPE MAHALLESİ AVRUPA CADDESİ NO: 73/1H/22 BEYLİKDÜZÜ – İSTANBUL

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kurumları zinciri oluşturmak.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

BEYLİKDÜZÜ DİŞ, Acil diş , İmplant