Randevu

 

İLK RANDEVU

Almış olduğunuz ilk randevuya gelemden önce aşağdaki bilgileri dikkatlice okumanızı , ilk randevumuzun sorunsuz ve verimli geçmesinde yararlı olacaktır . Bu bilgileri ilişkimizin uzun süreli ve sağlıklı olmasına katkı sağlayacaktır.

İlk randevumuzda bilmek istediklerimiz

Daha önce çekikmiş röntgenleriniz varmı, varsa yanınızda getiriniz.

Herhangi bir sistemik hastalığınız varmı (kalp, tansiyon, guatır şeker v.s.) ve düzenli aldığınız ilaç varsa (aspirin dâhil) bize mutlaka bildirmelisiniz.

Özel durumlarınız varsa bize mutlaka bildiriniz ( hamilelik vs. gibi)

DİŞ AĞRISI VARSA

Ağrınız ve ya yüzünüzde şiş varsa randevu alırken mutlaka belirtiniz öncelik tanınacaktır.

RANDEVU BİLGİLERİ

Herkesin vaktinin değerli olduğunu biliyoruz  . Bu nedenle randevu ile hizmet veriyoruz.

Size verilen randevuya 5-10 dakika önce gelmeniz  o günün programında aksama olmaması  açısından bize yardımcı olacaktır.

Elde olmayan nedenlerle randevuya gecikmeniz durumunda , size ayrılan saatten daha kısa süreli tedavi tercih edilecektir. Kalan süre herhangi bir tedavinizin bitirilmesi için yeterli değilse size başka güne randevu verilecektir.

Uyamayacağınız bir randevu için , bizi mutlaka önceden arayınız .

ÖDEME BİLGİLERİ

İlk randevunuzda tüm ağzınız ve dişlerinizi muayene edilir. Gerekiyorsa panoramik röntgeniniz çekilir. Sorunlarınız saptanır ve uygun bir tedavi planı önerilir.

Arzu ettiğiniz takdirde , size önerilen tedavi planına uygun olarak yapacağınız tahmini harcama tutarı bilginize sunulur.

Temizlik, dolgu, çekim gibi tek seansta bitirilen tedavilerin gününde ödemesi yapılır.

“Tüm ağız rehabilitasyonu” gibi uzun süreli ve yüksek bütçeli tedavilerde, her vaka kendine özgü koşullara sahiptir. Bu nedenle ücreti ve ilgili “ödeme planı” için muhasebe görevlimiz ile karşılıklı görüşmenizi öneririz. Tedaviye başlanmadan önce ödeme planında anlaşma sağlanması. İlişkimizin uzun süreli ve güvenilir olmasında yararlı olacaktır.

TEDAVİ ÜCRETLERİMİZ

Kullandığımız malzemelerin kalitesi, hijyenik bir ortam sağlanabilmesi ve en önemlisi, doktorlarımızın tecrübe düzeyleri göz önüne alınarak belirlenmektedir.

Klinikte ağzınız  ve dişleriniz  görülmeden , tedaviniz ile ilgili fiyatlandırma yapmanın  yanıltıcı olabileceğini düşünüyoruz. Bu nedenle , sitemizde fiyat listemizi yayınlamayı tercih etmiyoruz. Bu bilgiler için  bizi ziyaret etmenizi yada telefonla bilgi almanızı rica ediyoruz.

 

BEYLİKDÜZÜ DİŞ, Acil diş , İmplant